Opakowania

opakowanie-kartonik-wodki-regionalne Opakowanie typu "kartonik" w kolorze beżowym

Opakowanie na wódki smakowe w butelkach o pojemności 0,5l. Wykonane z grubej tektury, wzmocnionej poprzez pionowe wytłoczenia, opatrzone w górnej części wyciętym w kartonie logo "Wódek Regionalnych" oraz okienkiem ujawniającym zawartość, dodatkowo wymoszczone strużynami z drewna. Wyposażone w górnej części w uchwyt, w celu łatwego przenoszenia. Do wykorzystania jako opakowanie jednej z wielu naszych wódek, z przeznaczeniem na prezent.

opakowanie-kartonik-jasny-wodki-regionalne-232x1000 Opakowanie typu "kartonik" w kolorze białym

Opakowanie na wódki smakowe w butelkach o pojemności 0,5l. Wykonane z grubej tektury, wzmocnionej poprzez pionowe wytłoczenia, opatrzone w górnej części wyciętym w kartonie logo "Wódek Regionalnych" oraz okienkiem ujawniającym zawartość, dodatkowo wymoszczone strużynami z drewna. Wyposażone w górnej części w uchwyt, w celu łatwego przenoszenia. Do wykorzystania jako opakowanie jednej z wielu naszych wódek, z przeznaczeniem na prezent.

opakowanie-tuba-wodki-regionalne-350x1000 Opakowanie typu "Tuba"

Opakowanie na wódki smakowe w butelkach o pojemności 0,5l. Wykonane ze sklejki w kształcie tuby, z biegnącym przez całą długość napisem  WÓDKI REGIONALNE. Wyposażone w górnej części w uchwyt, oraz rzeźbione logo Wódek Regionalnych. Do wykorzystania jako opakowanie jednej z wielu naszych wódek, z przeznaczeniem na prezent.

opakowanie-piornik-wodki-regionalne-350x1000 Opakowanie typu "Piórnik"

Duże pojemne opakowanie, zdolne pomieścić większość wódek z naszej oferty. Wykonane z drewna i sklejki, proste w formie i kształcie, bez zbędnych ozdób. Ciekawy gadżet, z łatwo dostępną zawartością, otwierany poprzez wysuwanie w górę przedniej ścianki skrzynki. Posiada też uchwyt z grubego sznurka w górnej części, w celu łatwego przenoszenia. Do wykorzystania jako opakowanie jednej z wielu naszych wódek, z przeznaczeniem na prezent.

sakiewki-smaki-2018-500x1000 Opakowanie "Sakiewka na smaki"

Genialne w swej prostocie, opakowanie z tkaniny w kształcie pokrowca - sakiewki na butelkę dowolnej z naszych wódki smakowych 0,5l.  Wymiar dopasowany do takiej właśnie butelki. Sakiewka posiada duże haftowane logo Wódek Regionalnych pośrodku, oraz napis "Siła płynie z gór" poniżej. Dostępne w kolorach białym, czarnym i czerwonym. Możliwe jest także umieszczenie w nim butelki 0,5 litra jednej z Kurnwic ale już z pewnym trudemi (nie zalecane) . Do wykorzystania jako opakowanie jednej z wielu naszych wódek, z przeznaczeniem na prezent.

sakiewki-stara-2018-500x800 Opakowanie "Sakiewka na Starą Kurnwicę"

Genialne w swej prostocie, opakowanie z tkaniny w kształcie pokrowca - sakiewki na butelkę Starej Kurnwicy 0,5l.  Wymiar dopasowany do takiej właśnie butelki. Sakiewka posiada duże haftowane logo Wódek Regionalnych pośrodku, oraz napis "Silny dysc z wiatrem" poniżej. Dostępne w kolorach białym, czarnym i czerwonym. Do wykorzystania jako opakowanie jednej z wielu naszych wódek, z przeznaczeniem na prezent.

gasnica-plynowa-kurnwica-rubinowa-500x1000 Gaśnica "Gorąca Kurnwica Gasi Pragnienie"

Opakowanie gaśnica + Czorno Kurnwica Rubinowa 500 ml 40% Ciekawy gadżet, z zaskakującą zawartością w środku. Opakowanie w imitujące typową samochodową gaśnicę, kryjące w sobie butelkę Czornej Kurnwicy Rubinowej 500 ml 40% Odkręcana podstawa, w prosty i szybki sposób można tak wyjąć, jak i schować zawartość. Idealna na  odlotowy  prezent.

wodki-pieprzona-rezerwa-strategiczna-klatka-w-klatce-990 Klatka Rezerwa Strategiczna z Kurnwicą w środku

Opakowanie klatka + Pieprzono Kurnwica 500 ml 37% Ciekawy gadżet, nieco humorystycznie skonstruowany, jako tzw. "Rezerwa Strategiczna" czyli coś co powinno być zachowane na dłużej, i jest niełatwe do szybkiego wykorzystania, poprzez pewną trudność w wydobyciu zawartości z klatki (nie da się tego zrobić w kilka sekund). Idealna na  odlotowy  prezent.

skrzynka-stara-kurnwica-810 Skrzynka Starzona ze Starą Kurnwicą

Opakowanie Skrzynka + Stara Kurnwica 500 ml 40% Stylizowane na stare, postarzane opakowanie typu skrzynka, Ze Starą Kurnwicą w środku. Ciekawy gadżet, z łatwo dostępną zawartością, otwierany poprzez wysuwanie w górę przedniej ścianki szkrzynki. Idealna na  niebanalny prezent.

przekurnwica07-w-skrzynce Skrzynka Starzona z Przekurnwicą

Opakowanie Skrzynka + PrzeKurnwica 700 ml 50% Stylizowane na stare, postarzane duże opakowanie typu skrzynka, z PrzeKurnwicą w butelce 0,7 l. Ciekawy gadżet, z łatwo dostępną zawartością, otwierany poprzez wysuwanie w górę przedniej ścianki szkrzynki. Posiada też uchwyt z grubego sznurka w górnej części, w celu łatwego przenoszenia. Idealna na  niebanalny prezent.

skrzynka-czorno-wycieta Skrzynka Starzona z Czorną Kurnwicą

Opakowanie Skrzynka + Czorno Kurnwica 700 ml 40% Stylizowane na stare, postarzane duże opakowanie typu skrzynka, z Czorną Kurnwicą w butelce 0,7 l. Ciekawy gadżet, z łatwo dostępną zawartością, otwierany poprzez wysuwanie w górę przedniej ścianki szkrzynki. Posiada też uchwyt z grubego sznurka w górnej części, w celu łatwego przenoszenia. Idealna na  niebanalny prezent.

skrzynka-czorno-wycieta Skrzynka Starzona z Przepalnką

Opakowanie Skrzynka + Przepalanka 500 ml 45% Stylizowane na stare, postarzane duże opakowanie typu skrzynka, z Przepalanką w butelce 0,5 l. Ciekawy gadżet, z łatwo dostępną zawartością, otwierany poprzez wysuwanie w górę przedniej ścianki skrzynki. Posiada też uchwyt z grubego sznurka w górnej części, w celu łatwego przenoszenia. Idealna na  niebanalny prezent.

budka-telefoniczna2-expressowa-kurnwica-1000x302 Budka Telefoniczna z Kurnwicą w środku

Opakowanie Budka telefoniczna + Expressowa Kurnwica 500 ml 27% Ciekawy gadżet, misterne wykonanie z naturalnego surowca jakim jest sklejka, nie jest to tania masówka z plastiku jakich na rynku wiele. Łatwe otwieranie i zamykanie "budki" poprzez obracaną zasuwkę imitującą klamkę. Zestaw idealny na niebanalny prezent.

skrzynka-czorno-wycieta Kibelek (skrzynka) z Rżniętą Kurnwicą w środku

pakowanie Skrzynka + Rżnięta Kurnwica 500 ml 34% Starannie wykonane opakowanie z litego drewna, wyglądające jak miniaturowa sławojka z idealnie wkomponowaną w całość butelką Rżniętej Kurnwicy. Na froncie napis "Chcesz się napić w samotności, ten kibelek Cię ugości" wycięty otwór w kształcie serca w przedniej ściance, wewnątrz malutkie lusterko w którym ktoś korzystający z kibelka może się przeglądać 😉 Ciekawy gadżet, z łatwo dostępną zawartością. Idealny na  humorystyczny prezent.

Trojaczek 3x200ml Czorno Cysto Stara Trojaczek (skrzynka) 3x200ml Czorno Cysto Stara

Opakowanie Skrzynka w formie drewnianego stelażu, mieszczącego w sobie ułożone jedna na drugą i pasujące do siebie spłaszczone butelki o pojemności 200ml. W zestawie Czorno Kurnwica 200ml 40% Cysto Kurnwica 200ml 40% oraz Stara Kurnwica 200ml 40% Ciekawy gadżet, z łatwo dostępną zawartością, niespotykana forma. Idealny na  niebanalny prezent.

Pierońsko Gorzołka Pierońsko Gorzołka - Czorno Kurnwica 1750ml 40% w kartonowym opakowaniu

Opakowanie z kartonu, z ciekawą stylizacją - grafiką płomieni otaczających butelkę z tytułem "Pierońsko Gorzołka" a wewnątrz butelka o pojemności aż 1750ml. Czornej Kurnwicy 40% Ciekawy gadżet, z łatwo dostępną zawartością, idealny na prezent w rozmiarze XXL.

budka-telefoniczna-czorno-kurnwica Budka Telefoniczna z Czorna Kurnwicą 0,7 w środku

Opakowanie Budka telefoniczna + Czorną Kurnwica 700 ml 40% Ciekawy gadżet, misterne wykonanie z naturalnego surowca jakim jest sklejka, nie jest to tania masówka z plastiku jakich na rynku wiele. Łatwe otwieranie i zamykanie "budki" poprzez obracaną zasuwkę imitującą klamkę. Dobrze spasowana zawartość, butelka bez żadnych luzów mieści się w środku. Zestaw idealny na niebanalny prezent.

Zestaw Viogra i Elixir Zestaw Viogra i Elixir

Zestaw Viogra i Elixir - Viogra 200 ml 30% + Elixir 200 ml 27% Specyficzny rodzaj napoju alkoholowego dla niej i dla niego: Elixir koloru różowego z aromatem owoców YUZU, Viogra koloru niebieskiego skomponowana na bazie herbaty zielonej i herbaty matcha z cytryną i limetką. Zestaw idealny na niebanalny prezent.

Zestaw Viogra i Elixir Zestaw Polska Vodka 4x50ml + 0,5l

Zestaw Polska Vodka Zawiera:
1. Zajenbista Polska 50ml 40%
2. Zajenbista Śliwowa 50ml 60%
3. Cysto Kurnwica 50ml 40%
4. Stara Kurnwica 50ml 40%
5. Pieprzona Kurnwica 500ml 37%
czyli cały przekrój góralskich trunków w jednej poręcznej skrzynce. Zestaw idealny na niebanalny prezent.