Aktualne

Bierzemy udział w akcji “Wspieramy Polskich Przedsiębiorców”

Jak wszyscy wiemy, nadszedł bardzo trudny czas dla przedsiębiorców z branży hotelarskiej i gastronomicznej, cieszy nas to, że w tej sytuacji Krajowa Izba Gospodarcza przedstawiła ciekawy plan wspierania rodzimego biznesu, w który Wódki Regionalne jako rdzennie Polska firma, się włączają..

“Obecny kryzys wywołany przez koronawirusa uderzy w pierwszej kolejności w najmniejszych przedsiębiorców. Grozi im zamknięcie zakładów i redukcja etatów. Właśnie teraz kluczowe jest solidarnościowe działanie. Możesz dołączyć do akcji przekazując wybranym przez siebie zakładom zaliczkę na poczet przyszłej usługi oraz zachęcając do udziału w akcji w mediach społecznościowych. Krajowa Izba Gospodarcza jest inicjatorem kampanii “Nie pozwolę ci się zamknąć!”. Szczegóły na stronie www.kig.pl ..”

Biorąc to wszystko pod uwagę, bardzo prosimy o zainteresowanie się ofertą Kart Podarunkowych – Voucherów, do zrealizowania gdy sytuacja wróci do przynajmniej względnej normy – naszego firmowego lokalu “Markowej Destylarni” w Szczyrku – LINK DO AKCJI NA FACEBOOKU

Kochani! Rozpoczynamy sprzedaż Voucherów!
Dodatkowo, każdy Voucher który zakupicie u nas do końca Maja będzie wart o 30 zł więcej! Przykładowo, jeśli kupicie voucher za 100, do wykorzystania będzie 130?
Promocja trwa do końca maja??
Każdy kto zdecyduje się nas wesprzeć jest proszony o kontakt na maila: destylarnia@gmail.com

Dziękujemy i dbajcie o siebie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie!❤️